1WYBIERZ TYP PRENUMERATY


Wydanie papierowe czy także cyfrowe?

Wydanie cyfrowe dostępne jest na urządzenia z oprogramowaniem iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) i oprogramowaniem Android (tablet, smartfon). Zamówienie Oferty Premium możliwe jest tylko do numeru 10.


Czy chcesz zamówić segregator?

Tak, chcę otrzymywać co około 15 numerów SEGREGATOR na zeszyty kolekcji w promocyjnej cenie 19,99 zł (zamiast 24,99 zł)

2PRENUMERATA OD NUMERU

3DANE ZAMAWIAJĄCEGO

(
)
* Pola obligatoryjne


Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych

Potwierdzam otrzymanie, przeczytanie i zrozumienie niniejszej Polityki przetwarzania danych osobowych oraz udzielam De Agostini Publishing Italia S.p.A jako Administratorowi Danych zgody, którą mogę wycofać w dowolnym czasie, na używanie moich danych osobowych, z zastrzeżeniem przetwarzania moich danych w związku z Uzasadnionym interesem do Celów marketingowych, na które mogę się nie zgodzić pod warunkiem określonym w Art. 9 Polityki:

a) Na przesyłanie informacji marketingowych dowolnymi środkami (m.in. e-mail, SMS, MMS, media społecznościowe, aplikacje mobilne, faks, poczta i telefon) w związku z produktami i usługami De Agostini;

TAK   NIE

b) Na przesyłanie informacji przez inne spółki z Grupy De Agostini i/lub partnerów handlowych wskazanych w Polityce prywatności, dowolnymi środkami (m.in. e-mail, SMS, MMS, media społecznościowe, aplikacje mobilne, faks, poczta i telefon) w związku z promocją lub sprzedażą ich produktów i usług:

TAK   NIE

c) Na analizowanie profilu, zwyczajów i preferencji zakupowych, także na potrzeby przesyłania powyższych informacji:

TAK   NIE
PODSUMOWANIE
CENY KOLEJNYCH NUMERÓW


W KIOSKU:

NR 1 » 9,99 zł
NR 2 » 19,99 zł
NR 3 I KOLEJNE » 39,99 zł


W PRENUMERACIE:

NR 1 » 9,99 zł
NR 2 » 19,99 zł
NR 3 I KOLEJNE » 36,99 zł