1WYBIERZ TYP PRENUMERATY

Standardowa czy Premium?


Wydanie papierowe czy także cyfrowe?

Wydanie cyfrowe dostępne jest na urządzenia z oprogramowaniem iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) i oprogramowaniem Android (tablet, smartfon). Zamówienie Oferty Premium możliwe jest tylko do numeru 10.


Czy chcesz zamówić segregator?

Tak, chcę otrzymywać co około 15 numerów SEGREGATOR na zeszyty kolekcji w promocyjnej cenie 19,99 zł (zamiast 24,99 zł)

2PRENUMERATA OD NUMERU

3DANE ZAMAWIAJĄCEGO

(
)
* Pola obligatoryjne

Akceptuję warunki sprzedaży

De Agostini Publishing Italia S.p.A. z siedzibą w Novarze (28100) przy Via Giovanni Da Verrazano 15 jako administrator podanych przez Państwa danych osobowych informuje, że będą one przetwarzane w celu realizacji zamówienia. Ponadto, w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody, dane osobowe będą także przetwarzane w celu realizacji działań marketingowych oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Jednocześnie informujemy, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanych celach nie jest konieczne do realizacji zamówienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.


TAK NIE      * Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez De Agostinii Publishing Italia S.p.A. moich danych osobowych podanych w formularzu w celu realizacji działań marketingowych.
TAK NIE      * Wyrażam zgodę na przesyłanie przez De Agostinii Publishing Italia S.p.A. informacji handlowych drogą elektroniczną na podany w formularzu adres poczty elektronicznej (e-mail).
TAK NIE      * Wyrażam zgodę na prowadzenie przez De Agostinii Publishing Italia S.p.A. wobec mnie działań marketingowych z wykorzystaniem urządzenia końcowego w postaci telefonu.
PODSUMOWANIE
CENY KOLEJNYCH NUMERÓW


W KIOSKU:

NR 1 » 9,99 zł
NR 2 » 19,99 zł
NR 3 I KOLEJNE » 39,99 zł


W PRENUMERACIE:

NR 1 » 9,99 zł
NR 2 » 19,99 zł
NR 3 I KOLEJNE » 36,99 zł